Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

Co nas wyróżnia?

Elastyczność

W procesie sprzedażowym pozostajemy bardzo elastyczni i otwarci na propozycje klienta. Chętnie uzgodnimy z Tobą wszystki szczegóły i warunki zakupu. Nie ma dla nas problemu, którego wspólnymi siłami nie moglibyśmy rozwiązać.

Doświadczenie

Jesteśmy firmą zbudowaną na fundamentach działalności gospodarczej Sławomira Piwko, prowadzonej od 2002 r. Dzięki temu niesiemy z sobą bagaż profesjonalnego doświadczenia. 

Bezpieczeństwo

Wybierając nas wybierasz poczucie pewności i gwarancji. KASBUD Development to poręka uczciwego budownictwa, które nie idzie na kompromisy. Bezpieczeństwo wykonywanych realizacji to jeden z naszych głównych priorytetów. 

Kilka słów o

KASBUD Development powstało po to, aby tworzyć miejsca przyjazne, stające się kanwą, na bazie której nasi klienci mogą tworzyć swój własny raj na ziemi. Nasze realizacje doskonale akomodują się do potrzeb i fantazji swoich mieszkańców, tak że bez cienia przesady można nazywać je prawdziwym domem. Miejscem, do którego się tęskni, w którym się odpoczywa, które przywołuje wspomnienia.  Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszych twórców i skrupulatnej pracy każdego pracownika. Chcemy, aby budowane przez nas przestrzenie: domy, mieszkania i lokale usługowe, były miejscami nie tylko ładnymi, ale też bezpiecznymi. Naszym klientom gwarantujemy trwałość wykorzystanych w realizacji surowców i terminowość.  

Domy w Markach od dewelopera

Dom jest najważniejszym miejscem dla każdego z nas. To przestrzeń, w której relaksujesz się, wypoczywasz, po prostu żyjesz. Oaza bezpieczeństwa i spokoju dla Twojej rodziny. Rozumiemy to. Dlatego, jako doświadczony deweloper, tworzymy nowe domy i mieszkania, myśląc o Twoich potrzebach. Uważnie się w nie wsłuchujemy i łączymy oczekiwania naszych Klientów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Właśnie tak powstają nowoczesne i tanie domy, które wykraczają poza standard. Dołącz do grona naszych Klientów i znajdź wymarzone mieszkanie lub dom dla siebie.

Sprzedaż mieszkań w Markach

Zdobyte przez lata doświadczenie, wszechstronna wiedza oraz pasja sprawiają, że KASBUD Development to deweloper, z którego usług warto skorzystać. Realizowane przez nas inwestycje – nowe domy, segmenty oraz mieszkania – zachwycają zarówno designem, jak i lokalizacją oraz jakością wykonania. Dbamy o każdy detal techniczny i estetyczny – tak, aby zaproponować Ci przestrzeń, którą będziesz mógł uczynić swoją. Miejsce, w którym poczujesz się naprawdę jak w domu, i to przez wiele lat.

Nowe mieszkania w Markach

W KASBUD Development to Ty jesteś na pierwszym miejscu. I choć oferujemy Ci gotowe, tanie domy i mieszkania – jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i sugestie. Dla nas elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb Klienta jest więcej niż pustą obietnicą składaną „na papierze”. Podejmij z nami współpracę i przekonaj się, że projekt Twojej nowej przestrzeni mieszkalnej może zostać zaadaptowany zgodnie z tym, o czym marzysz.

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz fachowej porady technicznej? A może zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować inwestycję w nowy dom? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zawsze, gdy tego potrzebujesz. Zespół ekspertów czeka, by zapewnić Ci potrzebne wsparcie.

Tanie domy pod Warszawą

Rozumiemy, że cena nieruchomości, którą kupujesz, jest ważna. Dlatego, jako odpowiedzialny deweloper, troszczymy się o optymalizację kosztów na każdym etapie realizacji inwestycji. Nie oznacza to jednak obniżenia jakości efektu końcowego. Wręcz przeciwnie. Nasze mieszkania to kwintesencja innowacyjnego budownictwa na miarę drugiej dekady XXI wieku. Duże, doświetlające przeszklenia budynków, zwiększona izolacyjność akustyczna wnętrz, nowoczesne ogrzewanie, energooszczędne rozwiązania, które pozwolą zmniejszyć koszty eksploatacji i design, który przyciąga uwagę – to tylko niektóre cechy naszych inwestycji. Sprawdź obecnie realizowane i zakończone projekty, które zrealizować, aby przekonać się o tym na własne oczy. Możesz również umówić się z naszym doradcą, aby sprawdzić, jak naprawdę wyglądają nasze inwestycje.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Możesz liczyć na:

  • doradztwo na etapie wyboru domu / mieszkania z naszej oferty – podpowiemy, który z lokali dostępnych w sprzedaży najlepiej wpisze się w potrzeby Twojej rodziny,
  • wsparcie w obszarze finansowania – nasz doradca pomoże Ci „przebrnąć” przez formalności i rozwiązać ewentualne problemy, które pojawią się po drodze,
  • elastyczność – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i propozycje związane z projektem Twojego segmentu czy domu.

Nasze nowe domy są nie tylko estetyczne, ale i bezpieczne. Doskonała lokalizacja, design z najwyższej półki i najnowsze technologie sprawią, że zamieszkasz w miejscu, które pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Mieszkaj komfortowo i ciesz się życiem. Z KASBUD Development to możliwe!

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: