Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

Segmenty pod Warszawą – uroki podmiejskiego życia i zalety mieszkania w dużym mieście

Poszukując wymarzonej nieruchomości do zamieszkania coraz częściej szukamy miejsc, które oferują nam ciszę i spokój, jednocześnie zapewniając wszystkie udogodnienia dużego miasta. Taką lokalizacją są podwarszawskie Marki i Ząbki. To tutaj w ostatnim czasie powstają nowe segmenty pod Warszawą – nieruchomości oferujące uroki podmiejskiego życia, zalety mieszkania w dużym mieście i atrakcyjne ceny, które nie pozwalają przejść obok nich obojętnie. Najlepszym tego dowodem jest zainteresowanie, jakim cieszy się sprzedaż domów w lokalizacji Marki i sprzedaż domów w lokalizacji Ząbki. Oferowane nieruchomości są oglądane zarówno przez osoby, które planują pozostawić za sobą życie w wielkim mieście, jak również inwestorów planujących dojazdy do pracy czy dojazdy dzieci do szkoły w Warszawie.

Marka Kasbud Development działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od ponad 20 lat, oferując Klientom szeroki wybór nieruchomości mieszkalnych o wysokim standardzie. Jedną z naszych specjalności są tanie segmenty pod Warszawą w miejscowości Marki. Nowe segmenty w równie atrakcyjnych i przystępnych cenach oferujemy również w miejscowości Ząbki. W obydwu lokalizacjach precyzyjnie wybieramy działki inwestycyjne, do których dopasowujemy projekty architektoniczne i wykonawcze tak, aby uzyskać przestrzeń sprzyjającą poprawie komfortu i jakości życia. Przemyślane projekty i wprowadzenie odpowiednich elementów aranżacji przestrzeni sprawia, że osiedla mieszkalne Kasbud Development przyciągają mieszkańców poszukujących komfortu, wygodny, a także ciszy i spokoju. Ogromną zaletą naszych inwestycji jest bardzo dobre skomunikowanie z Warszawą, co pozwala  jeszcze lepiej łączyć uroki życia na przedmieściach z korzystaniem z zalet oferowanych przed duży ośrodek miejski.

Segmenty Ząbki i Marki – stan deweloperski do wykończenia

Decydując się na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym musimy liczyć się z tym, że do swojego nowego mieszkania nie będziemy w stanie „wejść” od razu. Większość inwestycji sprzedaje się, nim zostaną ukończone. Dlatego, żeby jak najbardziej skrócić czas dzielący naszych Klientów od zamieszkania w nowych segmentach pod Warszawą nieruchomości przygotowujemy na stan deweloperski. Działamy przy tym precyzyjnie i z dbałością o detale. Jednocześnie, wszystkie segmenty budujemy korzystając wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych, dzięki czemu segmenty zapewniają wysoki komfort użytkowania, a zarazem są relatywnie tanie w eksploatacji. To, co w największym stopniu wpływa na energooszczędność oferowanych lokalizacji to dobór stolarki okiennej i drzwiowej oraz dobór materiałów odpowiednich materiałów budowlanych, które odznaczają się doskonałymi parametrami termoizolacyjnym, a zarazem bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi. Dzięki temu nowe segmenty pod Warszawą są jeszcze bardziej komfortowe, a osiągniecie i utrzymanie optymalnych warunków cieplnych w mieszkaniu nie wymaga dużych nakładów finansowych, tak podczas mroźnej zimy, jak i upalnego lata.

Segmenty z rynku pierwotnego

Decydując się na zakup nieruchomości często zastanawiamy się, co będzie bardziej korzystne dla nas i dla naszej rodziny – zakup segmentu z rynku pierwotnego, czy może inwestycja w nieruchomość z rynku wtórnego? Zastosowanie nowych technologii oraz nowej generacji materiałów konstrukcyjno-budowlanych sprawia, że wybór segmentu z rynku pierwotnego niesie za sobą naprawdę duże korzyści. Pierwszą jest z pewnością wysoki komfort użytkowania nieruchomości, który idzie w parze z relatywnie niskimi kosztami utrzymania mieszkania. Drugą jest gwarancja, jaką otrzymujemy na poszczególne komponenty oraz wykonane prace budowlane. Trzecią zaletą rynku pierwotnego jest dostępność nieruchomości projektowanych i wykonanych zgodnie z bieżącymi standardami architektonicznymi, co znajduje odzwierciedlenie w bryle budynku, przeszkleniach oraz układzie pomieszczeń. Na uwagę z pewnością zasługuje również możliwość uzyskania niezależności energetycznej, jaką oferuje nowoczesne budownictwo mieszkaniowe przystosowane do montażu pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych.

Sprzedaż domów: Marki i Ząbki

Klientów poszukujących dogodnie zlokalizowanych, przestronnych i nowocześnie zaprojektowanych segmentów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi realizacjami w sprzedaży. Stale pozyskujemy działki inwestycyjne pod Warszawą, dlatego też zachęcamy do regularnego śledzenia ofert Biura Sprzedaży Kasbud Development. Być może nowy segment w wymarzonej przez Państwa lokalizacji na terenie Ząbków lub Marek już za chwilę będzie w sprzedaży. Dom w Markach to nieruchomość, która w sposób harmonijny łączy uroki podmiejskiego życia z zaletami mieszkania w wielkim mieści. Marki i Ząbki to lokalizacje odznaczające się doskonałym skomunikowaniem z Warszawą.

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: