Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

Nowe domy pod Warszawą - to jak zjeść ciastko i mieć ciastko

Segmenty w Markach pod Warszawą to nie ciastka? A jednak! Dla każdego, kogo zmęczyło mieszkanie w gwarnym mieście, a kto nie potrafi sobie wyobrazić życia bez oferowanych przez nie udogodnień segmenty w Markach to jak zjeść ciastko i mieć ciastko. A wydawałoby się, że to niemożliwe…

Nowe tanie domy, mieszkania, segmenty pod Warszawą w Markach - deweloper

Segmenty w Markach kładą kres odwiecznym dylematom mieszkaniowym

Warszawa to miasto nieograniczonych możliwości. Niestety cena, którą przychodzi za nie płacić bywa coraz bardziej wygórowana:

 • rosnące natężenie ruchu ulicznego,
 • smog,
 • rozwój turystyki (który ma nie tylko dobre strony),
 • wzrost wskaźnika zagęszczenia ludności,
 • wzrost cen mieszkań,
 • rosnąca przestępczość,
 • przeludnienie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych (brak miejsc w żłobkach i przedszkolach),
 • przeludnienie w szkołach (rosnąca liczba uczniów w klasach wpływa negatywnie na poziom nauczania).

Nic więc dziwnego w tym, że coraz większa liczba mieszkańców Stolicy z niecierpliwością wyczekuje, aż do użytku oddane zostaną nowe domy pod Warszawą. Ale nie chodzi tu o dowolnie zlokalizowane segmenty, szeregi czy domy wolnostojące. Warunkiem przeprowadzki jest bowiem bliskie sąsiedztwo Miasta Stołecznego, które zapewnia swobodę korzystania z wszystkich udogodnień i możliwości oferowanych przez dużą metropolię, jednocześnie gwarantując mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Takie właśnie są segmenty w Markach.

Marki to malownicze miasto położone na północny wschód od Warszawy, które prawa miejskie otrzymało w roku 1967. Wcześniej Marki były osadą przemysłową. Mieszkańcy osady pałali się obuwnictwem, tkactwem, a w późniejszym czasie także produkcją cegieł. Dzisiejsze miasto przynależy do aglomeracji warszawskiej i zyskuje na popularności jako miejsce, w którym można wieść ciche i spokojne życie na przedmieściach.

Kiedy deweloper pojawia się w Markach…

Ze względu na swoje położenie – bliskie sąsiedztwo Warszawy – oraz malowniczość Marki to obecnie jedna z najpopularniejszych lokalizacji w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. W mieście powstają segmenty, szeregi, domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojące. Rosnące zainteresowanie Markami budzi obawy o późniejszą jakość życia w mieście, które – za jakiś czas – może dotknąć problem przeludnienia. Jaki urok będą miały nowe domy pod Warszawą, jeśli ich mieszkańcy będą stłoczeni niczym na postpeerelowskim blokowisku?

Obawy o jakość życia w Markach pod Warszawą są na szczęście nieuzasadnione. Rozwój budownictwa mieszkalnego w miejscowości sprzyja rozwojowi infrastruktury oraz zaplecza usługowego, dzięki czemu w mieście mieszka się coraz wygodniej, a podstawowe potrzeby mieszkańców są zaspakajane na miejscu. I tak, w mieście powstają:

 • nowe placówki opiekuńczo-wychowawcze i oświatowe,
 • lokale usługowe – od gastronomicznych, przez urodowe, aż po ośrodki sportu i rekreacji,
 • ośrodki zdrowia,
 • sklepy.

A wszystko to w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, umożliwiających aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury.

…skrupulatnie wybiera działki inwestycyjne

Dobry deweloper zna potrzeby i oczekiwania osób poszukujących nowych mieszkań pod Warszawą. Wie jak istotne jest skomunikowanie nowopowstającego osiedla mieszkaniowego z Miastem Stołecznym, a jednocześnie zachowanie przedmiejskiego charakteru realizowanej inwestycji. To dlatego deweloperzy budujący w Markach nie poprzestają na wyborze dobrze zlokalizowanej działki inwestycyjnej.

Równie ważne jak skomunikowanie osiedla z dużym ośrodkiem miejskim, w tym przypadku jest to Warszawa, jest odpowiednia aranżacja przestrzeni wewnątrz osiedla. Niezależnie od tego, czy w danym osiedlu będą przeważały segmenty czy też domy wolnostojące, należy pamiętać o zapewnieniu mieszkańcom swobody i prywatności – domy powinny powstawać  w określonych odległościach od siebie, a ryzyko ewentualnego „zaglądania sąsiadom do okien” ograniczone do absolutnego minimum. Optymalna aranżacja przestrzeni to jeden z czynników, po którym można poznać dobrego dewelopera. Kolejnym jest jakość wykończenia – ta również powinna zostać zachowana na najwyższym poziomie.

Czy spodoba mi się nowy dom pod Warszawą?

Osoby, które większość życia spędziły w Wielkim Mieście obawiają się wyprowadzki „na wieś”, jak często mówi się o zamieszkaniu w Markach lub innych miastach aglomeracji warszawskiej. Strach przed zmianą jest czymś zupełnie naturalnym, zwłaszcza kiedy zmiana jest tak duża. Jeśli jednak od dawna marzyliśmy o domu z widokiem i kawie na tarasie lub ogrodzie dla dzieci, nie pozwólmy żeby strach powstrzymał nas przed zmianą na lepsze.  

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: