Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

Nowe mieszkania w Ząbkach

Ząbki to malownicza i spokojna miejscowość w aglomeracji warszawskiej, około 10 kilometrów od ścisłego centrum Stolicy. Dogodna lokalizacja, rozbudowana infrastruktura oraz zaplecze handlowo-usługowe sprawiają, że Ząbki cieszą się dużym zainteresowaniem deweloperów. To przekłada się na dużą dostępność nowych mieszkań w okolicy oraz ich atrakcyjne ceny, które kuszą nawet osoby dotychczas niezainteresowane zakupem mieszkania poza Warszawą.

Marka Kasbud Development od ponad 20 lat działa w branży budowlanej, stale rozszerzając zakres działalności i podnosząc standard realizowanych inwestycji. Naszym Klientom oferujemy nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Oferowane mieszkania na sprzedaż dostępne są w różnych metrażach w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, segmentach oraz domach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wielość i różnorodność oferowanych mieszkań, sprawia że jako deweloper jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania Klientów – singli, młodych par, rodzin z dziećmi, seniorów.

Stan deweloperski – nowe mieszkania do wykończenia pod klucz

Doskonale wiemy jak niecierpliwie czekacie Państwo na swoje wymarzone „eM” – niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie w kameralnym bloku, apartament z tarasem czy mieszkanie z ogrodem w segmencie – dlatego wszystkie inwestycje oferujemy w stanie deweloperskim. Stan deweloperski mieszkania pozawala znacząco skrócić czas niezbędny na wykończenie nieruchomości pod klucz oraz zamieszkanie w nowym apartamencie. Jednocześnie jako doświadczony deweloper cieszący się zaufaniem tysięcy klientów nasze inwestycje realizujemy wyłącznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów konstrukcyjno-budowlanych, co przekłada się na wysoki standard lokali mieszkalnych, jak i całych obiektów. Szczególną uwagę przywiązujemy do parametrów użytkowych naszych mieszkań. Zależy nam na tym, żeby były ekonomiczne w użytkowaniu, a zarazem możliwie jak najbardziej komfortowe. Dlatego sięgamy wyłącznie po materiały charakteryzujące się odpowiednimi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Dzięki temu osiągnięcie komfortu cieplnego w mieszkaniu w skrajnych temperaturach (ujemnych i dodatnich) nie wymaga dużych nakładów finansowych, a głośni sąsiedzi to nie problem.

Co jeszcze przemawia za tym, żeby wybrać Ząbki i nowe mieszkania tu powstające?

Rynek pierwotny w Ząbkach oferuje nam naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Osiedla mieszkaniowe projektowane i wykonywane przez markę Kasbud Development to nie jedyne realizowane tu inwestycje. Mimo to, nasze osiedla i zlokalizowane tu mieszkania cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że precyzyjnie dobieramy działki inwestycyjne, a realizowane inwestycje projektujemy tak, żeby zapewnić jak największy komfort dla przyszłych mieszkańców. W projektach domów stawiamy na elegancki i ponadczasowy minimalizm, w projektach osiedli na funkcjonalność oraz estetykę przestrzeni wspólnych, która jest dla nas równie ważna jak wysoki standard oferowanych mieszkań na sprzedaż.

Klientów poszukujących mieszkań na terenie miejscowości Ząbki zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych realizacji w sprzedaży. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż jesteśmy otwarci na nowe inwestycje mieszkaniowe w tym rejonie, co w niedalekiej przyszłości może zaowocować kolejnymi interesującymi propozycjami.

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: