Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

O inwestycji

Osiedle Jutrzenka to kameralna i nowoczesna zabudowa mieszkań trzypoziomowych o całkowitej powierzchni 108,99 m 2 (powierzchnia użytkowa 74,99 m2 spełniająca warunki dofinansowania MDM). Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie. Całość osiedla jest ogrodzona, a teren w pełni zagospodarowany. Dostępne są wszystkie miejskie media.

Mieszkania oddajemy w standardzie deweloperskim, a wychodząc na przeciw dużej konkurencji proponujemy ciekawe rozwiązania. Do mieszkań przynależne są ogródki o metrażu od 50 m2 do 220 m2.

Nasze osiedla to miejsca, w których każdy poranek staje się łatwiejszy, a każdego nowego dnia można budzić się po dobrze przespanej nocy. W naszych wnętrzach można odetchnąć i zaczerpnąć spokoju, nie martwiąc się zbędnymi kłopotami. Osiedle Jutrzenka jest codziennym sojusznikiem swoich mieszkańców. 

Lokalizacja

Osiedle Jutrzenka położone jest przy ulicy Jutrzenki 15 w Markach. To lokalizacja, która pozwala cieszyć się życiem w małym, spokojnym mieście, jednocześnie czerpiąc korzyści z bliskiej odległości do stolicy. Droga do pracy, na zakupy, czy na basen zajmie Wam stąd dosłownie chwilę. 

W pobliżu osiedla można znaleźć również:

  • bazarek miejski
  • szkoły podstawowe
  • liczne przedszkola
  • centrum handlowe
  • usługi 

Nasze ostatnie inwestycje

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: