Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

O inwestycji

„OSIEDLE CHOPINA” to zespół 19 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej z garażami w Markach przy ul. Chopina. W sumie daje to 38 lokale mieszkalne o metrażu około 90 m2. Do dyspozycji jest także powierzchnia poddasza mierząca ok. 40 m2. Każdy lokal ma 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze z pralnią oraz garaż. Ponadto przed budynkiem jest przewidziane dodatkowe miejsce postojowe dla kolejnego samochodu. Każdy lokal będzie miał przynależny ogródek.

Osiedle Chopina powstaje w spokojniej i zacisznej okolicy Marek, jednoczenie jest to idealny wybór dla osób, które szukają mieszkania lub domu w niewielkiej odległości od Warszawy. Cała Inwestycja została zaprojektowana, w nowoczesnym stylu o funkcjonalnych układach lokali mieszkalnych, aby przyszli mieszkańcy mieli jak najlepszy komfort codzienny. Jest to przestrzeń mieszkalna, która dyktuje najnowsze trendy w architekturze. Wybór naszej inwestycji to decyzja dająca Ci samodzielny i solidny budynek, w którym wszystko zostało pomyślane dla jak największego komfortu.

Lokalizacja

Marki to połączenie przyjaznej okolicy z bliskością wielkiego miasta. Lokalizacja „Osiedla Chopina” to propozycja dla osób pracujących w stolicy, pragnących mieszkać w cichym i zielonym zakątku miasta Marki.ODLEGŁOŚCI:


Komunikacja miejska i podmiejska: 800 m

Szkoła podstawowa: 2 km

Basen: 3 km

Przychodnia: 1,5 km

Urząd miasta: 3,5 m

Kościół: 900 m

Przedszkole publiczne: 600 m

Przedszkole niepubliczne: 600 m

Centrum handlowe: 3 km

Usługi i sklepy wielobranżowe: 800 m

Park miejski: 3,5 km

Ścieżki rowerowe: 3,5 km

Miejskie ośrodki kultury i sportu: 5 km

Rezerwat Struga 4 km

Mieszkania z ogródkiem Marki

Mieszkania z ogródkiem to doskonała alternatywa dla budowy domu jednorodzinnego. Inwestycja jest tańsza, a komfort mieszkania taki sam jak w przypadku zabudowy wolnostojącej. Oddając do dyspozycji Klientów domy w Markach oferujemy możliwość zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy – miejscu oferującym doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi i osób starszych, a zarazem lokalizacji charakteryzującej się bardzo dobrym skomunikowaniem z Warszawą.

Realizowana inwestycja zakłada bardzo przemyślane zagospodarowanie działki budowlanej, w ramach którego każdy dom w Markach będzie dysponował przestrzenią do wypoczynki i rekreacji na świeżym powietrzu oraz dwoma miejscami parkingowymi. Funkcjonalny podział przestrzeni pozwala na jasne wytyczenie granic między brukiem, a terenami zielonymi, z których w ostatnim czasie nagminnie się rezygnuje przy planowaniu zabudowy mieszkaniowej.

Zalety mieszkania z ogródkiem w Markach

Mieszkania w Markach oferujemy w stanie deweloperskim do samodzielnej aranżacji. Każdy ma możliwość zagospodarowania swojej przestrzeni mieszkalnej zgodnie z bieżącymi potrzebami i oczekiwaniami rodziny. Jednocześnie wszystkie domy wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych. To gwarantuje bardzo dobre parametry w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Jako nowe budownictwo mieszkaniowe stwarzamy dogodne warunki do korzystania z odnawialnych źródeł energii. Domy są przystosowane do montażu pomp ciepła oraz wykonania instalacji fotowoltaicznej. W garażach lub na miejscach postojowych właściciele mogą zainstalować stacje ładowania samochodów elektrycznych. To wszystko przekłada się na dużą niezależność energetyczną, ekologiczny charakter zabudowy oraz niskie koszty eksploatacji nieruchomości.

Dużą zaletą inwestycji jest lokalizacja działki, która znajduje się w malowniczej okolicy. Okolica sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając bardzo dobry dostęp do zaplecza handlowo-usługowego, infrastruktury, placówek medycznych i dydaktycznych.

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania z ogródkiem lub domu w Markach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z Osiedlem Chopina.

Nasze ostatnie inwestycje

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: