Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 536 267 686

O inwestycji

Dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 185,05 m2. Każdy z budynków tworzą dwie kondygnacje (parter plus piętro). Na parterze domu znajdują się: przestronny salon (36,79 m2) z bezpośrednim wyjściem na taras, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielnie WC oraz garaż. Na piętrze znajdują się 4 ustawne sypialnie i łazienka. Wszystkie pomieszczenia o pełnej wysokości (bez skosów). Dom sprzedawany był w stanie deweloperskim i wykonany z materiałów wysokiej jakości (ściany z cegły ceramicznej - porotherm). Budynek położony na dużej i uporządkowanej działce, mierzącej około 400m2.

Dom w Lipinkach zachwyca swoimi przemyślanymi przestrzeniami. Zaprojektowany został tak, aby łączyć elegancję nowoczesnej architektury z praktycznym podejściem. To miejsce, w którym chce się żyć i cieszyć się każdą chwilą. Ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, kuchni i łazienkach sprawia, że o każdej porze roku we wnętrzu bliźniaka można czuć się miło i bezpiecznie. Natomiast miejsce na kominek pozwala wnieść do środka nie tylko ciepło, ale i magiczną atmosferę. 

Lokalizacja

Dom położony jest w cichej i bezpiecznej okolicy. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa oraz plac zabaw dla dzieci. Natomiast w bliskim otoczeniu czeka na mieszkańców Szkoła Podstawowa w Duczkach (w odległości około 800 m), w Zagościńcu (w odległości około 1200m) oraz publiczne przedszkole (około 800 m). Ponadto z inwestycji blisko jest do stacji PKP Zagościniec (około 600 m), a także sklepów, banków, apteki i przychodni. Od ul. Wileńskiej - centrum Wołomina, dom dzieli zaledwie około 4000 m.

Niezmącony niczym spokój Lipników stwarza idealne miejsce dla odpoczynku po pracy lub zakupach w stolicy, a także dla rozwoju dzieci. Panująca wokół aura pomoże im się skupić na nauce, a oddalenie od wielkomiejskiego gwaru pozwoli na bezpieczną zabawę. 

Nasze ostatnie inwestycje

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200
+48 536 267 686

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: