Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 536 267 686

O inwestycji

Ząbki to idealny wybór dla osób, które szukają mieszkania lub domu w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w dobrze skomunikowanym miejscu z zielenią. Inwestycja ''Apartamenty Chłopickiego’ została zaprojektowana, w nowoczesnym stylu o funkcjonalnych układach lokali mieszkalnych, aby przyszli mieszkańcy mieli jak najlepszy komfort codzienny. Jest to przestrzeń mieszkalna, która dyktuje najnowsze trendy w architekturze. Jest to zespół czterech lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy lokal ma trzy poziomu. Segment składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap. Na I piętrze mamy 3 sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie porządkowe oraz balkon. Na ostatnim piętrze (II) występuję duża sypialnia z wyjściem na taras ,z którego rozprzestrzenia się widok na dzielnicę domków jednorodzinnych, oraz łazienka z garderobą i niewielki gabinet do pracy. Do każdego segmentu przynależy ogródek oraz pomieszczenie pomocnicze do którego wejście znajduję się od zewnątrz. Na terenie inwestycji do każdego lokalu przynależy jedno miejsce postojowe.
Oferujemy apartamenty o wysokim standardzie, które idealnie nadają się do zamieszkania przez całe rodziny. Mieszkanie w Ząbkach łączy w sobie wygodę miejskiej zabudowy mieszkalnej z walorami posiadania domu za miastem.
 
Wybór naszej inwestycji to gwarancja solidności, funkcjonalności i komfortu. To właśnie tu możesz stworzyć swoje własne miejsce. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia. Mieszkania na sprzedaż, które powstają w nowej inwestycji, wykończone są materiałami najwyższej jakości. Jako deweloper możemy zagwarantować, że wszystkie prace były na bieżąco kontrolowane i przeprowadzone przez fachowców. Nowe mieszkania zostały wykończone w stanie deweloperskim i są gotowe do urządzenia według własnej wizji. Na oferowany stan deweloperski składa się m.in. przygotowanie ścian i podłóg pod wykończenie, doprowadzenie przyłączy oraz przeprowadzenie podstawowych prac instalacyjnych*. Apartamenty o podwyższonym standardzie sprawdzą się jako miejsce do życia dla osób, dla których najważniejszy jest komfort.

Wybór naszej inwestycji to decyzja dająca Ci samodzielny i solidny budynek, w którym wszystko zostało pomyślane dla jak największego komfortu. Tu właśnie możesz stworzyć swoje własne miejsce na ziemi. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia.

Lokalizacja

MIESZKANIE W ZĄBKACH – TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI

Atutem mieszkania w Ząbkach jest dobrze rozwinięta infrastruktura w postaci szkół i przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów oraz punktów usługowych. W niedużej odległości inwestycji znajduje się Centrum Handlowe M1 oraz Centrum Handlowe Atrium Targówek. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, w bliskiej odległości znajduje się Miejskie Centrum Sportu (basen oraz kręgielnia), a także liczne tereny zielone, idealnie nadające się do spacerów, joggingu czy wypraw rowerowych.
 
Apartamenty Chłopickiego znajdują się przy samym centrum Ząbek, z doskonałą komunikacją. Do Warszawy dojedziemy liniami autobusowymi ZTM oraz miejskimi, darmowymi autobusami oddalonymi zaledwie 15 minut pieszo. Dla osób, które wolą podróżować kolejką miejską, 10 min od inwestycji znajduje się stacja PKP, z której można szybko dostać się do stacji Warszawa Wileńska, a tam bezpośrednio przesiąść się do linii metra M2. Z kolei dla posiadaczy samochodów dogodnym dojazdem do Warszawy będzie trasa S8 oraz obwodnica Warszawy łącząca Trasę Toruńską z Trasą Siekierkowską. Nowe mieszkania na terenie miasta Ząbki to dobra inwestycja na całe życie.
 
Komunikacja miejska i podmiejska: 850 m

Szkoła podstawowa: 600 m

Przychodnia: 700 m

Urząd miasta: 700 m

Kościół: 600 m

Przedszkole publiczne: 1 km

Przedszkole niepubliczne: 800 m

Centrum handlowe: 4 km

Usługi i sklepy wielobranżowe: 300 m

Park miejski: 700 m

Miejskie ośrodki kultury i sportu: 1.4 km

Ilość mieszkań na stronie:

Budynek Lokal Metraż Liczba pokoi Ogród Status Rzut Cena Zapytaj
A 1 123 6 88,7 Zakończona 690 000
A 2 127 6 34,7 Zakończona 649 000
B 3 127 6 34,2 Zakończona 649000
B 4 127 6 86,4 Zakończona 690 000

Nasze ostatnie inwestycje

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200
+48 536 267 686

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: