Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas

Lub zadzwoń:
+48 505 233 200

Marki i Ząbki: Bliźniaki na sprzedaż pod Warszawą

Spełnienie marzenia o własnym domu dla wielu z nas wiąże się z koniecznością zaciągnięcia wieloletniego kredytu. Zwłaszcza teraz, kiedy ceny nieruchomości rosną w zastraszającym tempie. Obserwując wzrost cen mieszkań i domów na warszawskim rynku nieruchomości dochodzimy do przekonania, że coraz ciekawszą alternatywą dla rodzin wiążących swoje życie zawodowe, kulturalne i społeczne z Miastem Stołecznym są podwarszawskie lokalizacje, takie jak Marki czy Ząbki. To tutaj powstają m.in. bliźniaki na sprzedaż oraz segmenty o podwyższonym standardzie.

Podwarszawskie Marki i Ząbki zapewniają doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami na mapie Stolicy, jednocześnie oferując bardzo dobre warunki do rozwoju rynku mieszkaniowego. Lokalny rynek pierwotny rozwija się niezwykle prężnie, obfitując w bliźniaki, segmenty, a także apartamenty i mieszkania w zabudowie wielorodzinnej. W tym artykule chcemy się skupić na zaletach oferowanych przez bliźniaki na sprzedaż.

Bliźniaki pod Warszawą

Bliźniak to obecnie bardzo popularna forma zabudowy jednorodzinnej. Jej wybór dyktują przede wszystkim względy ekonomiczne. Bliźniaki są odpowiednio tańsze w budowie, a jednocześnie bardziej ekonomiczne w eksploatacji niż domy wolnostojące. Równolegle bliźniak oferuje swoim mieszkańcom znacznie większą niezależność i przestrzeń niż klasyczny szereg. To wszystko sprawia, że nowe bliźniaki dosyć często zasilają rynek pierwotny i są chętnie wybierane przez osoby poszukujące domu na sprzedaż.

Mimo wysokiej ekonomiki budowy i eksploatacji bliźniaki usytułowane w Warszawie nadal pozostają poza zasięgiem niejednego portfela. Stąd inwestorzy coraz częściej i chętniej sprawdzają, co ma im do zaoferowania rynek pierwotny pod Warszawą. Na pierwszy plan wysuwają się lokalizacje zapewniające bardzo dobre skomunikowanie ze Stolicą. W naszym przypadku są to przede wszystkim Marki i Ząbki, gdzie jako deweloper stale pozyskujemy tereny inwestycyjne. Bliźniak w miejscowości takiej, jak Marki czy Ząbki to:

Bliźniaki – rynek pierwotny, czyli kupujemy bezpośrednio od dewelopera

Na cenę nieruchomości oraz warunki jej zakupu bardzo duży wpływ ma to, czy kupujemy dom bezpośrednio od dewelopera czy też od pośrednika. Zważywszy na możliwość ograniczenia kosztów zakupu nieruchomości, a co za tym idzie zwiększenia popyty na bliźniaki na sprzedaż firmy deweloperskie takie jak nasza prowadzą bezpośrednią sprzedaż swoich inwestycji.

Klientów, których interesuje bliźniak na sprzedaż w lokalizacji Marki lub Ząbki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bieżąca ofertą.

Biuro sprzedaży:

Administracja:
tel 660 435 062
[email protected]

Dział Sprzedaży i Marketingu:
+48 505 233 200

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08:00 do 16:00

Możliwe jest spotkanie w ustalonych godzinach na życzenie klienta 
po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się. 

Formularz kontaktowy: